KAYIT    İLETİŞİM
 • Abant Gölcük Turu Günübirlik: Kış Sezonunun En Gözde yerlerinden olan Abant Gölü ve Gölcüğün keyfi bir başka olmaktadır.
 • Abant Gölcük Turu Günübirlik: Kış Sezonunun En Gözde yerlerinden olan Abant Gölü ve Gölcüğün keyfi bir başka olmaktadır.
 • Abant Gölcük Turu Günübirlik: Kış Sezonunun En Gözde yerlerinden olan Abant Gölü ve Gölcüğün keyfi bir başka olmaktadır.
 • Abant Gölcük Turu Günübirlik: Kış Sezonunun En Gözde yerlerinden olan Abant Gölü ve Gölcüğün keyfi bir başka olmaktadır.
 • Abant Gölcük Turu Günübirlik: Kış Sezonunun En Gözde yerlerinden olan Abant Gölü ve Gölcüğün keyfi bir başka olmaktadır.
 • Fayton Gezisi
 • Karlar Üstünde Sucuk Ekmek Keyfi
 • Gölcük ( Cennetgöl )
 • Günübirlik Tur
 • Göl Çevresinde Serbest Zaman
Kış Sezonunun En Gözde yerlerinden olan Abant Gölü ve Gölcüğün keyfi bir başka olmaktadır.

Abant Gölü, Bolu'nun 35 kilometre güney batısında bulunan, yaklaşık 1350 metre yükseklikte bulunan ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölüdür. Suları tatlı olan gölün, en derin yeri 18 m'dir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Abant 1. gün programını görmek için tıklayınız

Günübirlik Gölcük ve Abant Turu Erken Rezervasyon Fiyatları ile Her Çarşamba ve Pazar  Hareket 

BAŞLANGIÇ TARİHİ : 22.12.2021 GEÇERLİLİK TARİHİ : 17.04.2021

Çarşamba veya Pazar İSTANBUL – Abant – Cennetgöl

Saat 05.30 Beylikdüzü Migros Önü – Saat 05.45 Avcılar Metrobüs Durağı Yanı - Saat 06.00 İncirli Doğtaş Önü , Saat 06.20 Mecidiyeköy Doğtaş ve Mado Önü , Saat 06.40 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Yanı – Saat 07.00 Kartal Köprü Altı – Saat 07.15 Çayırova Mcdonald Önü - Saat 08.00 İzmit Halk Evi Önü hareket ile yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz.Yol üzerinde vereceğimiz ekstra kahvaltı molamızın ardından , Doğanın bize sunduğu hiçbir güzelliği kaçırmamak adına Abant Gölüne varıyoruz. Doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için serbest zaman veriyoruz. Abant Gölün’e yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant yolu üzerinde ki restoranımız da mangal üzerinde pişen Köfte – Ekmek – Ayran ile öğle yemeğimizi yiyoruz. ( ekstra ) Yemeğimizi aldıktan sonra hareket ile eski türk filmlerinde sürekli gördüğünüz ve çok mistik bir havaya sahip olan Gölcük (Cennet göle ) geçiyoruz. Cennetgöl’de vereceğimiz serbest zaman sonrası Rehberimizin belirlediği saat’de hareket ile İstanbul’a doğru yola çıkıyor ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak gezimizi tamamlıyoruz.
Konaklama: Konaklama Yoktur
DAHİL OLANLAR:
Lüks Araçlar ile gidiş-dönüş ulaşım
Programda belirtilen Çevre Gezileri
Araç içi su ikramı
Rehberlik Hizmetleri
Tur programında belirtilen Milli Park girişleri


HARİÇ OLANLAR:
Kişisel harcamalar.
Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği
Mola Yerinde alınan yiyecek ve içecekler
Öğle Yemeği ( Sucuk Ekmek ve 1 Adet Meşrubat )YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

 0 - 3 yaş çocuklar iki büyük yanında konaklama yaptıkları takdir de otelde ücretsizdir.

* Rezervasyon esnasında Hes Kodu , T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

* Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir.

* Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

* Turumuz Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer devlet kurumlarının belirlemiş olduğu koltuk kapasitesi ve önlemlere göre gerçekleşecektir.

• Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. En ön veya en arka gibi özel koltuk seçimi yapılmamaktadır..

• Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumlarında ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

• 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün rotasyon yapılır.

• Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

• Ekstra turlar kişi sayısına bağlı olarak gerçekleşir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Hola Tur ’un bu durumda bir sorumluluğu yoktur.

• Ekstra tur fiyatları dönemlere göre değişebilir. Böyle bir durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

• Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında bir çocuk için geçerlidir.

• Otel konaklamalarında 3 kişilik odalarda 3. Misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

• Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre geziler vb. haklar geri iade edilemez.

• Mücbir sebeplerden ötürü otel değişikliği gerektiği durumlarda Hola Tur otel kalite ve standartları aynı kalmak ve misafire bilgi vermek şartıyla otel değişikliği yapabilir.

• Turumuzda mücbir sebeplerden dolayı (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden kesinlikle Hola Tur sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı doğmaz.

• Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini on (14) iş günü öncesinden Hola Tur ’a yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Tur kalkış tarihine on (14) iş gününden az kalan iptaller kabul edilemez ve misafir tarafından herhangi bir iade talep edilemez.

• Hizmet başlangıç tarihinden on (14) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

• Acente tarafından tur yeterli sayıya ulaşamadığı durumlarda, misafire bilgi verilerek misafirin isteğine göre tur bir sonraki tarihe ertelenebilir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda Acente misafirine iki (2) iş günü öncesinden arama, sms veya e-posta yoluyla bilgi vermekle yükümlüdür. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı doğmaz.

• Müze Kart almak isteyen misafirlerimiz Müze girişlerinden veya www.muzekart.com adresinden Müze Kart temin edebilir.

• Turlarımızda ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır.

16 kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

31 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux

35 Kişilik: Otokar Sultan Mega

46 Kişilik: Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir & Man Neoplan

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#25
LOKASYON:
Abant (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Günübirlik
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Saat 05.30 Beylikdüzü Migros Önü Saat 05.45 Avcılar Metrobüs Durağı Yanı Saat 06.00 İncirli Doğtaş Önü Saat 06.20 Mecidiyeköy Doğtaş ve Mado Önü Saat 06.40 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Yanı Saat 07.00 Kartal Köprü Altı Saat 07.15 Çayırova Mcdonald Önü Saat 08.00 İzmit Halk Evi Önü
BİTİŞ:
Tur Bitiminde Alınan Noktalara Misafirlerimizin Bırakılması
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

169TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Abant Gölcük Turu Günübirlik ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0212 225 69 36-66
Ergenekon Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No : 191
    Esra Apartmanı K : 2 D : 2 Harbiye Şişli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.