KAYIT    İLETİŞİM

Gizlilik Sözleşmesi


Hola Turizm 'in İnternet Sitesine Hoşgeldiniz!


İnternet sitemizi kendinizle alakalı herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, sunulan hizmetlerle ilgili bilgi alabilirsiniz. Sitemizde sizlere sunulan fırsatlardan e-posta ile düzenli olarak haberdar olmak veya satın almak istediğinizde, iyi hizmet sunabilmek isteğiyle temel kişisel bilgilerinizi sizden istiyoruz. Sizlerin bilgisi ve onayı dahilinde Hola Turizm tarafından kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz büyük bir özenle korunmaktadır. Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, sunulan hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hola Turizm sizlere sunduğu , hizmet kalitesini iyileştirmek adına randevu talebi, tur tarihlerinin netleştirilmesi, hizmet bedelinin tahsil edilmesi gibi konularda kişisel bilgilerinizi gereken durumlarda Hola Turizm İş ortakları ile paylaşabilir. Bunun haricinde, kişisel bilgileriniz hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmayacaktır. Hola Turizm'in  sitesine, üye olurken verdiğiniz ve yaptığınız satın alımlar sırasında oluşan bilgileri istatistiki değerlendirmeler, internet sitemizin geliştirilmesi ve kullanıcı deneyimlerinin değerlendirilmesi için kullanabilir. Kayıt olurken verdiğiniz veya holaturizm.com’da ilgili bölümlere bıraktığınız e-posta adresinize, aksini talep etmediğiniz sürece, turlarımızla  ilgili bilgilendirme mailleri gönderilecektir. İstediğiniz zaman bu mailleri almamayı talep edebilir, bizimle iletişime geçerek, bilgilendirme listemizden çıkabilirsiniz.

Sitemizdeki tur hizmetlerini satın almak ve rezervasyon yaptırmak için kullandığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Hola Turizm tarafından saklanmamaktadır. Verdiğiniz kredi kartı bilgileri SSL ile şifrelenerek, doğrudan bankaya iletilmektedir. Güvenliğinizi sağlamak ve sürdürmek amacı ile şifrelerinizi 3. Kişilerle paylaşmamanız gerektiğini vurgulamak isteriz. Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Hola Turizm olarak bizim işletmemizde olmayan web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerine giriş yaparsanız o sitenin gizlilik politikasını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu değiliz. Hola Turizm web sitesinde gezintiniz esnasında sizlere daha kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için çerezler (cookie) kullanmaktayız. Kayıt altına alınan kişisel verileriniz titizlikle tarafımızdan korunmaktadır.


KATEGORİLER


İLETİŞİM

[email protected]
0212 225 69 36-66
Ergenekon Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No : 191
    Esra Apartmanı K : 2 D : 2 Harbiye Şişli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.