KAYIT    İLETİŞİM

Kamu Çalışanları Evrak ListesiKamu Çalışanı Evrak Listesi

1. Vize talep dilekçesi (işveren tarafından, şirketin antetli kağıdına, Konsolosluğa hitaben, kaşe ve imzalı) Kurum Yazısı: Çalıştığınız resmi kurumdan alınmış, çalışanın adı ve pasaport numarası, işe başlama tarihi ve görevi, seyahatin amacını, izinli olduğunuz tarihleri ve bu iznin ücretli veya ücretsiz olduğunu belirten orijinal ıslak imzalı kaşeli veya e-imzalı izin yazısı.

2. Pasaport (seyahat sonrası en az 6 ay geçerli)

3. 2 adet biyometrik fotoğraf (güncel, 3,5 x 4,5 cm ölçülerinde, beyaz fon arkalı) Yetişkinler için son 6 ay, 12 yaş altı çocuklar için son 3 ay içerisinde ve gözlüksüz olarak çekilmiş olmalıdır.

4. Kurum Kartı: Çalıştığınız resmi kurumun kimlik kartı ve fotokopisi.

5. SGK işe giriş bildirgesi ve SGK hizmet dökümü QR kodlu (4A )

SGK Tescil ve Hizmet Dökümü: E-devletten QR kodlu alınmış.

4A İşe Giriş Bildirgesi: E-devletten QR kodlu alınmış 4A İşe Giriş Bildirgesi (2008 öncesi girişliler için ıslak imzalı ve kaşeli olmalıdır.)

6. Maaş bordrosu Son 3 aya ait Kaşe ve ıslak imzalı (sözleşmeli çalışılıyor ise kaşe ve ıslak imzalı sözleşme fotokopisi).

7. Banka hesap dökümü Vize randevusundan 7 gün önce alınmalıdır. (güncel, son 3 aylık, en az 50.0000 TL bakiyeli, kaşe,imza ve imza sirküleri ile) banka dökümlerinin önlü/arkalı (çift yüzlü) basılması gerekmektedir

 (Tek yüze çıktı alınan dökümler kabul edilmeyecektir).

Son üç ayın hareketlerini kapsaması, banka imza sirküleriyle beraber, ıslak imzalı ve kaşeli olmalıdır. Çalışan için maaşın yattığı hesap da ibraz edilmelidir. (QR kodlu banka hesap dökümleri kabul edilmemektedir.)

8. Gelir belgeleri (kira sözleşmesi, tapu, araba ruhsatı fotokopileri varsa)

9. Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (aile ve adres bilgileri içeren e devlet QR kodlu )

E-devlet üzerinden QR kodlu olarak 'nüfus aile' ve 'Vukuatlı Belge' seçenekleri seçilerek alınır. Bekar ise anne ve baba, evli ise eş ve çocuklar gözükmelidir

10. Kimlik fotokopisi

11. Başvuru Formu şirketimiz tarafından doldurulmaktadır.

12. Var ise bir önceki pasaport ve vize fotokopileri sunulmalıdır.

13. Vizesi olan biriyle seyahat ediliyorsa: Seyahat edilen kişinin geçerli vizenin kopyası veya yeşil pasaportun ön bilgi sayfasının kopyası.

14. Pasaportun kimlik bilgilerinin yazılı olduğu sayfanın fotokopisi sunulmalı. Daha önce Schengen veya başka bir ülkeden alınan vizelerin fotokopileri eklenmeli.

15. İkametgah Belgesi ( e devlet QR kodlu )


KATEGORİLER


İLETİŞİM

[email protected]
0212 225 69 36-66
Ergenekon Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No : 191
    Esra Apartmanı K : 2 D : 2 Harbiye Şişli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.