KAYIT    İLETİŞİM
  • Klasik Yunanistan Atina Meteora Korint: İsmini Yunan tanrıçası Athena'dan alan ve dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Atina, Yunanistan'ın başkenti ve yaklaşık 4 milyon kişilik nüfusuyla en büyük şehridir. Eski Yunan medeniyetinin de merkezi olan şehir tepelerle çevrilidir ve yalnız batı kısmı açıktır.
  • Klasik Yunanistan Atina Meteora Korint: İsmini Yunan tanrıçası Athena'dan alan ve dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Atina, Yunanistan'ın başkenti ve yaklaşık 4 milyon kişilik nüfusuyla en büyük şehridir. Eski Yunan medeniyetinin de merkezi olan şehir tepelerle çevrilidir ve yalnız batı kısmı açıktır.
  • Klasik Yunanistan Atina Meteora Korint: İsmini Yunan tanrıçası Athena'dan alan ve dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Atina, Yunanistan'ın başkenti ve yaklaşık 4 milyon kişilik nüfusuyla en büyük şehridir. Eski Yunan medeniyetinin de merkezi olan şehir tepelerle çevrilidir ve yalnız batı kısmı açıktır.
  • Klasik Yunanistan Atina Meteora Korint: İsmini Yunan tanrıçası Athena'dan alan ve dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Atina, Yunanistan'ın başkenti ve yaklaşık 4 milyon kişilik nüfusuyla en büyük şehridir. Eski Yunan medeniyetinin de merkezi olan şehir tepelerle çevrilidir ve yalnız batı kısmı açıktır.
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz
  • Ulu Önder ATATÜRK 'ün EVİ
  • Taverna ve Eğlence
  • Acropolis Gezi İmkanı
  • Corint Kanalı Gezisi
İsmini Yunan tanrıçası Athena'dan alan ve dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Atina, Yunanistan'ın başkenti ve yaklaşık 4 milyon kişilik nüfusuyla en büyük şehridir. Eski Yunan medeniyetinin de merkezi olan şehir tepelerle çevrilidir ve yalnız batı kısmı açıktır.

Kozmopolit ve modern bir şehir olan Atina, antik çağlarda da önemli bir ticaret ve kültür merkezidir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul 1 gün programını görmek için tıklayınız

Yeni Yıl Adım Adım Klasik Yunanistan Turu

 Selanik – Atina – Kavala / 3 Gece 4 Gün / 29 Aralık Hareket Yeşil Pasaporta Vizesiz

İSTANBUL – SELANİK

SAAT 20.00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI ,

SAAT : 20.45 MECİDİYEKÖY TRUMP AVM ÖNÜ,

SAAT 21.15 İNCİRLİÖMÜR PLAZA ÖNÜ Hareketle Silivri – Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış.

Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Dedeağaç - Gümülcine - İskeçe - karayolu takip edilerek Selaniğe Yolculuk.
Konaklama: Gece Yolculuğu

2.

Gün
Kavala - Selanik 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saatlerinde Kavala’da vereceğimiz ekstra kahvaltı molamızın ardından Kavala’ya varış ve panaromik şehir turu ; su kemerleri, liman,kale,19.yy neo klasik yapılar,Pangia, eski & yeni şehir,Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, ev & heykeli’nin görülmesi sonrası kısa bir serbest zaman ardından Selaniğe hareket ediyoruz. Selanik şehir turunda Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi ve Osmanlı ve Bizans eserlerini izleyerek, Türk Mahallesi, Ano Polis ve Yedi Kule'yi gördükten sonra Zincirli Kule'den eşsiz Selanik manzarasını seyrediyor ve bol bol fotoğraf çekiyoruz.Turumuza Roma döneminden kalan Galeriyos'un Zafer Tak'ını (Kamara),Rotonda (Eski Metropol Camii),Pazar Hamamı, Hamza Bey Camii, Kazancılar Camiini görerek devam ediyoruz. Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi, Büyük İskender heykeli ve Atatürk evini ziyaret ettikten sonra otelimize varış ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra akşam yemekli Sirtaki ve Taverna turu yapıyoruz. Taverna Ücreti Kişi başı 40 €Konaklama: Selanik Konaklama

3.

Gün
Selanik – Kalambaka – Meteora - Atina 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirleyeceği saat’de hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde Zevkli bir yolculuk sonrası ekstra olarak Kalambaka-Meteora turumuzu yapıyoruz. Yunanistan'ın Kapadokya'sı Manastırlar Bölgesi Meteora turumuzda, Rahiplerin seneler önce kayaları oyarak yaptıkları manastırı görüyoruz.Doğa harikası yapıtları inceleme fırsatı bulacağız. Kayaların tepesine rahiplerin ve rahibelerin korunma amaçlı yüzyıllar önce yaptıkları büyük manastırlar için kendi kendinize İnanılır gibi değil, nasıl o kayalara çıkmışlar, nasıl inşa etmişler, nasıl yaşamışlar; karda, nasıl o merdivenleri çıkmışlar? Diye soracağınız bu eşsiz yerleri gezdikten sonra Kalambaka şehir merkezinde vereceğimiz yemek molasının ardından Atina 'ya hareket ediyoruz.

( Kalambaka – Meteora Tur ücreti : 40 € Turumuzda araç içerisindeki çoğunluk baz alınmaktadır.Tura Katılmayan misafirlerimiz uygun bir yerde rehberimiz tarafından bırakılıp , tur bitiminde alınmaktadır.) Atina şehir turumuzda Agora,Zeus tapınağı (panoramik olarak), parlemento binası, Syntagma - Omonia meydanları, cumhurbaşkanlığı sarayı ,başbakanlık konutu,tarihi olimpiyat stadyumu, Panepistimiou bulvarlari, ulusal kütüphane ve akademi üniversitesi görülecek yerler arasındadir.Şehir turumuzun ardından otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam Dileyen Misafirlerimiz ile rehberimizin düzenleyeceği Yeni Yıl Gala Yemeği ve Eğlencesini ekstra yapıyoruz. ( Yılbaşı Programı ilerleyen dönemde belli olacaktır )
Konaklama: Atina Konaklama

4.

Gün
Atina 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için 2 alternatif turumuzu ekkstra yapıyoruz. 1. Tur Acropolis : Dünya Tarihinin en meşhur sit alanlarından biri olan turu yapıyoruz. 2.Tur Corint Kanalı : Dünyanın en meşhur kanalından biri olan kanal da gemilerin geçişlerini izleyeyip fotoğraş çektirebilirsiniz.

Acropolis Tur Ücreti ve Anlatımı : 35 € / Corint Kanal Turu : 20 €
Konaklama: Atina Konaklama

5.

Gün
Atina - İstanbul 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile İstanbul'a dönüş yolculuğumuz başlıyor.Yolculuğumuz esnasında Gümülcine ve Dedeağaç 'da kısa molalarımızı verip İpsala sınır kapısına varış .Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk.Gece geç saatlerinde İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.Konaklama: Dönüş günü konaklama yoktur
DAHİL OLANLAR:
Lüks Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım ve araç içi su ikramı Profesyonel rehberlik hizmetleri.
Selanik Perinthos Otel , Amalia Otel v.benzeri otel de 1 gece oda kahvaltı ,
Atina Achilion Otel, Fenix Otel v.benzeri otel’de 2 gece oda kahvaltı konaklama,
Mesleki Sorumluluk Seyahat Sigortası
Sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri


HARİÇ OLANLAR:
Yurt dışı çıkış Harcı : 50 Tl
Tüm Müze ve, ören yeri giriş ücretleri
Ekstra turlar,şahsi harcamalar,ilk gün yolda alınan kahvaltı
Öğlen ve akşam yemekleri ve içecekler
Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli : Nakit 130 €
!!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Turumuz Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer devlet kurumlarının belirlemiş olduğu koltuk kapasitesi ve önlemlere göre gerçekleşecektir.

Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. En ön veya en arka gibi özel koltuk seçimi yapılmamaktadır..

Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumlarında ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün rotasyon yapılır.

Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Ekstra turlar kişi sayısına bağlı olarak gerçekleşir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Hola Tur ’un bu durumda bir sorumluluğu yoktur.

Ekstra tur fiyatları dönemlere göre değişebilir. Böyle bir durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında bir çocuk için geçerlidir.

Otel konaklamalarında 3 kişilik odalarda 3. Misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre geziler vb. haklar geri iade edilemez.

Mücbir sebeplerden ötürü otel değişikliği gerektiği durumlarda Hola Tur otel kalite ve standartları aynı kalmak ve misafire bilgi vermek şartıyla otel değişikliği yapabilir.

Turumuzda mücbir sebeplerden dolayı (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden kesinlikle Hola Tur sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı doğmaz.

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini on (14) iş günü öncesinden Hola Tur ’a yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Tur kalkış tarihine on (14) iş gününden az kalan iptaller kabul edilemez ve misafir tarafından herhangi bir iade talep edilemez.

Hizmet başlangıç tarihinden on (14) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

Acente tarafından tur yeterli sayıya ulaşamadığı durumlarda, misafire bilgi verilerek misafirin isteğine göre tur bir sonraki tarihe ertelenebilir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda Acente misafirine iki (2) iş günü öncesinden arama, sms veya e-posta yoluyla bilgi vermekle yükümlüdür. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı doğmaz.

Müze Kart almak isteyen misafirlerimiz Müze girişlerinden veya www.muzekart.com adresinden Müze Kart temin edebilir.

Turlarımızda ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır.

16 kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

31 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux

35 Kişilik: Otokar Sultan Mega

46 Kişilik: Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir & Man Neoplan


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#16
LOKASYON:
Yunanistan - Atina
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
SAAT 20.00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI , SAAT : 20.45 MECİDİYEKÖY TRUMP AVM ÖNÜ, SAAT 21.15 İNCİRLİÖMÜR PLAZA
BİTİŞ:
Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.
EKSTRALAR
40 EUR
Kalambaka Meteora Turu
35 EUR
Acropolis Turu
20 EUR
Corint Kanalı Turu
100 TL
Seyahat Sigortası (1 kişi için geçerlidir)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

129

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Klasik Yunanistan Atina Meteora... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0212 225 69 36-66
Ergenekon Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No : 191
    Esra Apartmanı K : 2 D : 2 Harbiye Şişli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.