KAYIT    İLETİŞİM
  • Marmaris Dalyan Datça Turu:
  • Marmaris Dalyan Datça Turu:
  • Marmaris Dalyan Datça Turu:
  • Marmaris Dalyan Datça Turu:
  • Doğa
  • Deniz
  • Kültür

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Gece Yolculuğu 1 gün programını görmek için tıklayınız

22:00 Bakırköy Dilek Pastahanesi Önü

22:30 Mecidiyeköy Mado Önü Otobüs Durağı

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

23:20 Kartal Köprüsü Altı

23:30 Pendik Köprüsü Altı

23:45 Çayırova Mc Donald’s

02:00 Bursa Almira Otel Önü

Belirtilen noktalardan misafirlerimizi alışımızın ardından Marmaris Datça Turumuza başlıyoruz.

2.

Gün
Aşıklar Yolu – Marmaris – Dalyan Tekne Turu 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Selçuk’da kahvaltı molası veriyoruz ( kahvaltı noktası saat durumuna göre değişiklik gösterebilir ). Kahvaltı molamızın ardından ilk durağımız Türk filmlerinde görebileceğiniz güzellikte bir ağaç tüneli olan Âşıklar Yolu olacak. Aşk üzerine dileklerimizi Âşıklar Yolunda tutup, gurup fotoğrafı çektiriyoruz. Karia Uygarlığı’nın önemli kentlerinden biri olan (Kaunos Antik Kenti’nin karşısında), bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan Kasabasından Dalyan Tekne

Turumuza ( extra ) (1. Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta & Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajındaki yüzme molasının ardından şirin mi şirin Köyceğiz’e geliyoruz. Gezilerimizin ardından Marmaris deki otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Yol üzeri dinlenme tesisinde veya rehberimizin belirlyeceği noktada ekstra olarak alıncaktır

Öğle Yemeği : Bölgede ekstra olarak alınacaktır

Akşam yemeği : Otelimizde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.

Konaklama : Alkan Hotel Marmaris vb oteller

3.

Gün
Marmaris Tekne Turu veya Jeep Safari Turu ( Seçmeli Program ) 3 gün programını görmek için tıklayınız

Marmaris Datça Turumuzun 3. Gününde, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, tam gün serbest kalabilir ya da rehberlerimiz önderliğinde alternatif organizasyonlarımıza katılabilirsiniz.

Seçenek 1 Tekne Turu : Dileyen misafirlerimiz ile Marmaris Tekne Turu (1. Tekne Turu): Marmaris’in iç körfezinde farklı koyları ile büyüleneceğimiz Marmaris Tekne Turumuza çıkıyoruz. Bu turumuzda, Akvaryum Koyu, Balık Çiftliği, Cennet Adası, Fosforlu Mağara, Kadırga Koyu, Turunç, Keçi Adası göreceğimiz başlıca noktalar olacak ve bu noktalarda yüzme molaları sizleri bekliyor olacak. (Ekstra Kişi Başı 125 TL – Yemek Dahil)

Seçenek 2 Jeep Safari : Dileyen konuklarımız ile Jeep Safari Turu: Bize özel hazırlanan Jeeplerimiz ile tam gün sürecek olan eğlenceli bir geziye çıkıyoruz. Marmaris’in bir diğer yüzünü keşfedeceğiniz Turgutlu Şelalesi’nde buz gibi bir yüzme molası veriyoruz. Sonrasında efsanevi hikayeleriyle meşhur Kız Kumu’na gidiyor ve yüzme molası veriyoruz. Burada denizin üstünde yürüdüğünüzü hissedeceğiniz bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. (Ekstra Kişi Başı 125 TL – Yemek Dahil)

Gezilerimizin ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Marmaris Şehir Turunun ardından otelimize yerleşiyoruz. Gece arzu eden misafirlerimizle birlikte, efsane Marmaris Barlar Sokağına gidiyoruz. (Ekstra)

Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.

Öğle Yemeği: Teknede Tavuk Şinitzel ya da Izgara Çipura, Makarna, Salata, Meyve. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.

Konaklama: Marmaris Alkan Hotel vb oteller

4.

Gün
Gün - Yel Değirmeni – Hızırşah Köyü – İpek Dokuma Atölyesi 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında valizlerimizide alıp otelden ayrılıyoruz. Akdeniz ile Ege Denizinin birleştiği nokta olan Datça’ya hareket ediyoruz. Datça’nın girişinde yer alan Kızlan mevkiindeki Tarihi Yel Değirmenleri (Panoramik) gördükten sonra kültürel değerlerini yitirmemiş olan Hızırşah Köyüne hareket edeceğiz. Köyün girişinde bulunan Beylikler Döneminden kalmış olan Tarihi Camii ziyaret ettikten sonra eski okul binasında kurulan ipek dokuma atölyesini ziyaret ederek dokumalar hakkında bilgi alacağız. Köylü bayanlarımızın dokuduğu ve başka yerde bulamayacağınız ipek dokuma ve el işlerini alabilmeniz için serbest zaman vereceğiz. Ardından, adı Can YÜCEL ile özleşmiş Eski Datça’ya varıyoruz. Eski Datça’da Taş Binalar arasında yürürken Can YÜCEL’İN evini de görüyoruz. Köy kahvesinde kahve molamızın ardından Yeni Datça’ya gidiyoruz. Yeni Datça’da Taşlık Plajında yüzme molası vereceğiz. İsteyen misafirlerimiz, Taşlık Plajı yakınında yer alan sıcak ve kükürtlü suya sahip olan gölde de yüzebilirler. Serbest zamanın bitiminde Marmaris’in simgelerinden biri olan Kız Kumu Bükünde yürümek için Datça’dan ayrılacağız. Kız Kumu bükünde denizin içinde yaklaşık olarak 200 metre yürüdükten sonra kekik balı, çam balı ve diğer köy ürünlerini alabileceğimiz Bakırköy’üne gideceğiz. Asırlık çınar altında yorgunluk çaylarımızı içtikten sonra İstanbula Doğru dönüşe geçiyoruz. İstanbula dönüşümüzü ardından siz değerli misaifirlerimiz aldığımızı noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
* Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Otelde 2 adet akşam yemeği
* Otelde 2 adet sabah kahvalstısı
* Dalyan Tekne Turu
* Turizm Belgeli Otobüsler İle Ulaşım
* Profesyonel Rehberlik Hizmeti
* Araç içi bardak su
* Hijyen paketi
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)
* Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

• Tur süresi hareket ve dönüş günü dahil olmak üzere 3 Gece 4 Gün olup, 2 gece otel konaklamalıdır. 1 gece yolculuk sürmektedir.

• Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri bir paket halindedir ve ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre geziler vb. haklar geri iade edilemez.

• Tur paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında ayrı yatak verilmeyebilir.

• Otel konaklamalarında 3 kişilik odalarda 3. Misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

• Programda belirtilen oteller Hola travel öncelikli konaklama tesisleridir. Konaklanacak bölge ve otellerde yoğunluğa göre otel standartları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapılabilir.

• Kalınacak otellerdeki odalar otel tarafından belirlenmektedir. Odalar arasında seçim yapılamamaktadır.

• Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb. gibi durumlarda rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

• Turumuzda mücbir sebeplerden dolayı (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerin tur sırasında rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları halinde tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Hola travel sorumlu değildir. Böyle bir durumda misafirin hak talebi doğmaz.

• Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen notların bir garantisi yoktur. En ön veya en arka gibi özel koltuk seçimi yapılmamaktadır.

• Araç içerisindeki koltuk düzeni Hola travel Operasyonu tarafından rezervasyon sırası göz önüne alınarak ayarlanmaktadır. Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumlarında ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

• Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuklar rehber ve yardımcısına aittir.

• Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleşir. Yol üzerinde yapılacak olan ekstra turlar tüm misafirlerin katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Ekstra turlarda tur katılmayacak misafirlerimizi rehberimizin tarafından

dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Ekstra turlara katılmayan misafirler mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

• Ekstra bir turun herhangi bir sebeple gerçekleşmemesi halinde misafirin herhangi bir hak talebi doğmaz. Hola travel bu durumda bir sorumluluğu yoktur.

• Ekstra tur fiyatları dönemlere göre değişebilir. Böyle bir durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

• Ulaşım aracı, otel, yeme-içme alanları ve tedarikçiler tarafından sağlanan bütün hizmetlerde misafir tarafından meydana gelebilecek maddi zararlardan Gezinoloji sorumlu değildir. İşletmeler misafir tarafından meydana gelen maddi zararları talep etme hakkına sahiptir.

• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatname seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

•Tur katılan misafirlerimiz sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

• Kalkış noktaları için belirlenen saatlerde trafik, kaza vb. gibi rötar durumlarında gecikmeler yaşanabilir.

• Tur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler tahmini olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden Holatravel sorumlu değildir.

• Misafirlerimizi tur bitiminde aldığımız durakların karşı istikametinde indirilecektir. Farklı bir noktada inmek için araç personellerine lütfen ısrarcı olmayınız.

• Trafik kanunu gereği araçta bulunan tüm misafirlerimiz seyahetleri boyunca emniyet kemeri takması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Hola travel sorumlu değildir.

• Araç içerisinde bulunan kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde misafire aittir.

• İlk gün gezi otele girmeden başlayacağı için yanınızda bulundurmanız gereken eşyalarınızı ayrı bir şekilde hazırlayınız.

• Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. yerler bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.

• Gerçekleştirilecek programlar içerisinde uzun yollar kat edilebilir. Gerekli bilgilendirme tur rehberi tarafından araç içerisinde yapılacaktır.

• Öğle yemekleri yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

• Acenta tarafından tur yeterli sayıya ulaşamadığı durumlarda, misafire bilgi verilerek misafirin isteğine göre tur bir sonraki tarihe ertelenebilir veya iptal edilebilir. Ya da en yakın hareket noktasına biletleme yapılarak misafirin tura katılımı sağlanabilir. Böyle bir durumda Acenta misafirine üç (2 ) iş günü öncesinden arama, sms veya e-posta yoluyla bilgi vermekle yükümlüdür. Böyle bir durumda misafirin hak talebi hakkı doğmaz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#86
LOKASYON:
Yurtiçi (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
2 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:00 Bakırköy Dilek Pastahanesi Önü 22:30 Mecidiyeköy Mado Önü Otobüs Durağı 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 23:20 Kartal Köprüsü Altı 23:30 Pendik Köprüsü Altı 23:45 Çayırova Mc Donald’s 02:00 Bursa Almira Otel Önü Belirtilen noktalardan misafirlerimizi alışımızın ardından Marmaris Datça Turumuza başlıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
• Misafir tarafından hizmetin başlangıç tarihinden 30 gün önceye kadar sebep gösterilmeksizin yapılan iptallerde ödediği bedel misafire iade edilir. Tur tarihinden 29 ile 15 gün arasında yapılan iptallerde rezervasyon bedelinin %50’si; 14 gün ve daha az sürede yapılan iptallerde %100 kesinti uygulanır.

• Müze Kart ve müze ören yeri girişleri tur ücretine dahil değildir. Tüm müze girişleri misafirler tarafından ödenir.

TARİH VE FİYATLAR

1.450TL

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Marmaris Dalyan Datça Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0212 225 69 36-66
Ergenekon Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No : 191
    Esra Apartmanı K : 2 D : 2 Harbiye Şişli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.