KAYIT    İLETİŞİM
  • Plovdiv Turları Ramada Otel: Bulgaristan'ın 400.000'e yaklaşan nüfusu ile 2. büyük şehri olan Plovdiv İstanbula yakınlığı kültürel ve eğlence bakımından gezilecek bir şehirdir.
  • Plovdiv Turları Ramada Otel: Bulgaristan'ın 400.000'e yaklaşan nüfusu ile 2. büyük şehri olan Plovdiv İstanbula yakınlığı kültürel ve eğlence bakımından gezilecek bir şehirdir.
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz
  • Balkan Mutfağı
  • İstanbula Yakın Yurtdışı Turu
  • Eğlence ve Casino
  • Otobüs İle Ulaşım
Bulgaristan'ın 400.000'e yaklaşan nüfusu ile 2. büyük şehri olan Plovdiv İstanbula yakınlığı kültürel ve eğlence bakımından gezilecek bir şehirdir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul Plovdiv 1. gün programını görmek için tıklayınız

SAAT 06.00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI ,

SAAT 06.30 MECİDİYEKÖY TRUMP AVM ÖNÜ ,

SAAT 07.00 İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ hareketle Çorlu – Edirne-Kapıkule karayolu takip edilerek Kapıkule sınır kapısına varış.

Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Haskovo - Plovdiv karayolu takip edilerek otelimize yolculuğumuza devaam ediyoruz.

Öğlen saatlerinde Otele varış ve odalarımıza yerleşme. Yolculuk süresi Normal hava şartları ve sınır geçiş süreleri dahilinde yedi saatdir.

Rehberimizin belirlediği saat’de lobby ‘de buluşuyor ve Plovdiv şehir turumuzu yapıyoruz. Bizans,Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş merkezlerini, koruma altındaki eski şehri ve antik tiyatroyu görme olanağımız olacak. Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg Caddesi gezildikten sonra Cuma Camii ziyareti ve Plovdiv müslümanlarının yaşam tarzını yakından görüyoruz. Sveta Bogoroditsa Kilisesi ziyareti , Balaban evi , Nikola Nedkoviç Evi , Antik Tiyatro ve Eski Plovdiv görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzu tamamladıktan sonra Otelimize dönüş ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Işıl Işıl Plovdiv sokaklarında ve restoranlarında yeni yıla giriş yapabilirler.
Konaklama: Ramada Plovdiv Otel

2.

Gün
Plovdiv 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Metro alışveriş turuna katılabilirler.
Konaklama: Ramada Plovdiv Otel

3.

Gün
Plovdiv İstanbul 3. gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından saat 10.00’ de otelimizden hareket ile Jumbo alışveriş turumuzu yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Alışveriş turumuzun ardından PLOVDİV-HASKOVO karayolu takip edilerek KAPIKULE sınır kapsınına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Edirne-Çorlu karayolu takip edilerek akşam saatlerinde İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılmasıKonaklama: Dönüş Yolculuğunda Konaklama Yoktur.

4.

Gün
4. gün programını görmek için tıklayınız
DAHİL OLANLAR:
Lüks Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım.
Yol boyunca Araç İçi Su İkramı
Plovdiv Ramada Hotel ‘de 2 gece oda kahvaltı konaklama
Araç İçi Hijyen Ekipman Temini
Mesleki Sorumluluk Sigortası
Rehberlik hizmeti
Tur Programında yazan şehir turları ve çevre gezileri
Sınır Geçiş Masrafı - Konaklama Vergileri


HARİÇ OLANLAR:
Yurt dışı çıkış fonu : 50 Tl
Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Seyahat Sağlık Sigortası 10 € , 65 yaş üstü misafirlerimizden 20 € alınmaktadır. ( İsteğe Bağlı )
Ekstra turlar,Program dışı geziler,ilk gün yolda alınan kahvaltı
Öğle ve akşam yemekleri ve içecekler
Bulgaristan Vize Bedeli : 140 €
!!! Geçerli Schengen Vize ve Yeşil pasaporta vizesiz !!!


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Turumuz Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer devlet kurumlarının belirlemiş olduğu koltuk kapasitesi ve önlemlere göre gerçekleşecektir.

Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. En ön veya en arka gibi özel koltuk seçimi yapılmamaktadır..

Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumlarında ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün rotasyon yapılır.

Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Ekstra turlar kişi sayısına bağlı olarak gerçekleşir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Hola Tur ’un bu durumda bir sorumluluğu yoktur.

Ekstra tur fiyatları dönemlere göre değişebilir. Böyle bir durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında bir çocuk için geçerlidir.

Otel konaklamalarında 3 kişilik odalarda 3. Misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre geziler vb. haklar geri iade edilemez.

Mücbir sebeplerden ötürü otel değişikliği gerektiği durumlarda Hola Tur otel kalite ve standartları aynı kalmak ve misafire bilgi vermek şartıyla otel değişikliği yapabilir.

Turumuzda mücbir sebeplerden dolayı (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden kesinlikle Hola Tur sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı doğmaz.

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini on (14) iş günü öncesinden Hola Tur ’a yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Tur kalkış tarihine on (14) iş gününden az kalan iptaller kabul edilemez ve misafir tarafından herhangi bir iade talep edilemez.

Hizmet başlangıç tarihinden on (14) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

Acente tarafından tur yeterli sayıya ulaşamadığı durumlarda, misafire bilgi verilerek misafirin isteğine göre tur bir sonraki tarihe ertelenebilir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda Acente misafirine iki (2) iş günü öncesinden arama, sms veya e-posta yoluyla bilgi vermekle yükümlüdür. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı doğmaz.

Turlarımızda ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır.

16 kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

31 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux

35 Kişilik: Otokar Sultan Mega

46 Kişilik: Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir & Man NeoplanAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#12
LOKASYON:
Plovdiv
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
06.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı 06.30 Mecidiyeköy Trumps Avm Önü 07.00 İncirli Ömür Plaza Önü
BİTİŞ:
Tur Bitiminde İstanbul'da aldığımız noktalara bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

129

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Plovdiv Turları Ramada Otel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0212 225 69 36-66
Ergenekon Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No : 191
    Esra Apartmanı K : 2 D : 2 Harbiye Şişli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.