KAYIT    İLETİŞİM
  • Romanya Bükreş Transilvanya Turu: Bükreş Karadeniz'e kıyısı olan Doğu Balkan ülkesi Romanya'nın başkentidir. Bükreş'in denize kıyısı yoktur ve Bulgaristan sınırında yer alır.
  • Romanya Bükreş Transilvanya Turu: Bükreş Karadeniz'e kıyısı olan Doğu Balkan ülkesi Romanya'nın başkentidir. Bükreş'in denize kıyısı yoktur ve Bulgaristan sınırında yer alır.
  • Romanya Bükreş Transilvanya Turu: Bükreş Karadeniz'e kıyısı olan Doğu Balkan ülkesi Romanya'nın başkentidir. Bükreş'in denize kıyısı yoktur ve Bulgaristan sınırında yer alır.
  • Romanya Bükreş Transilvanya Turu: Bükreş Karadeniz'e kıyısı olan Doğu Balkan ülkesi Romanya'nın başkentidir. Bükreş'in denize kıyısı yoktur ve Bulgaristan sınırında yer alır.
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz
  • Kont Dracula ve Vampir Hikayeleri
  • Şatolar Turu
  • Merkezi Otel Konaklama İmkanı
  • Yılbaşı Eğlencesi
  • ATATÜRK Heykeli
Bükreş Karadeniz'e kıyısı olan Doğu Balkan ülkesi Romanya'nın başkentidir. Bükreş'in denize kıyısı yoktur ve Bulgaristan sınırında yer alır.

Romanya'nın incisi Bükreş; dinamik, popüler ve biraz da geleneksel yapısıyla gezilecek yerler olarak keşfedilmeyi bekliyor..

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul Bükreş 1 gün programını görmek için tıklayınız

ROMANYA - TRANSİLVANYA TURU

Bükreş (2) - Braşov – Bran 2 Gece / 3 Gün Konaklama  

Kont Drakula nın gerçekten Vampir olup olmadığını öğrenmek istemez misiniz ?

Saat 20:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı / Saat 20:45 Mecidiyeköy Trump Avm Önü /Saat 21:15 Bakırköy Ömür Plaza Önünden hareket ile misafirlerimizle buluştuktan sonra Kapıkule kara hudut kapısına doğru hareket ediyoruz. Burada gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Romanya’ya giriş yapacağımız Rusçuk/Giurgiu kara hudut kapısına ulaşıyoruz ve pasaport, gümrük işlemlerinin ardından Romanya Bükreş’e doğru devam ediyoruz.
Konaklama: Gece Yolculuğu

2.

Gün
Bükreş 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah yol güzergahında alınan ekstra kahvaltı sonrası Bükreş’e varıyoruz. Balkanların Paris’i Bükreş’i yakından tanıma fırsatı bulacağımız turumuza başlıyoruz; İhtilal Meydanı, Mustafa Kemal ATATÜRK heykeli , Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro ve Çavuşesku tarafından yaptırılan “Halk Evi” (dünyadaki 2. büyük binadır ve bittiğinde 10 milyar dolara mal olmuştur) görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Konaklama: Yeni Yıl ve Konaklama

3.

Gün
Bükreş 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası ekstra olarak düzenlecek olan Sinaia – Bran – Braşov turumuza katılabilirsiniz.Bu turumuzda İlk olarak Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peles şatosunu geziyoruz.Bu gezimizin ardından Transilvanya bölgesinin en çok bilinen ve ilgi çeken merkezi olan Nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın şehri Braşov’a hareket. Sfatului Meydanını çevreleyen Barok stili binaları izlerken bir taraftanda şirin kafelerde çinko kaplarda pişirilen enfes kahvelerin tadına doyamayacaksınız.Sonrasında “Vampir Avcıları” nın akınına uğrayan Bran Kalesi(Drakula Şatosu) ziyaretinizde işkence aletlerinin gölgesinde ve tarihi doku içinde enteresan bir gün geçirme şansı bulacaksınız.Gezi sonrası Bükreş’e dönüş ve Geceleme otelimizde.( Peles - Bran & Drakula Şatosu giriş ücretleri dahil kişibaşı 60 € ) Konaklama: Seçilen Hotelde

4.

Gün
Bükreş Veliko Tarnova İstanbul 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile otelimizden ayrılıp Bulgaristan Rusçuğa hareket ediyoruz.Rusçuk otobüs ile panaromik gezimizin ardından Veliko Tarnovo ’da vereceğimiz fotoğraf molasının ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Edirne Kapıkule’ye varış , Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Edirne - Çorlu karayolu takip edilerek İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.Konaklama: Dönüş Yolculuğu Otobüste Olmaktadır.
DAHİL OLANLAR:
Lüks Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım ve programdaki şehir turları.
Araç içi su ikramı ,
Johann Straus Otel , Grand Rin Otel , Minerva Hotel v.benzeri otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama
Mesleki Sorumluluk Seyahat Sigortası ( 65 yaş üstü için 10 € fark alınmaktadır )
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri ,
Konaklama vergileri,Sınır geçiş masrafları


HARİÇ OLANLAR:
Yurt dışı çıkış fonu : 150 tl
Tüm Müze ve ören yeri – Peles - Bran & Drakula Şatosu turu
Ekstra diye belirtilen turlar,ilk gün alınan kahvaltı ve otellerdeki ekstra harcamalar.
Öğle ve akşam yemekleri ve alınacak içecekler ,
Yunanistan veya Romanya Vizesi ve hizmet bedeli : Nakit 140 €


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Turumuz Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer devlet kurumlarının belirlemiş olduğu koltuk kapasitesi ve önlemlere göre gerçekleşecektir.

Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. En ön veya en arka gibi özel koltuk seçimi yapılmamaktadır..

Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumlarında ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün rotasyon yapılır.

Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Ekstra turlar kişi sayısına bağlı olarak gerçekleşir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Hola Tur ’un bu durumda bir sorumluluğu yoktur.

Ekstra tur fiyatları dönemlere göre değişebilir. Böyle bir durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında bir çocuk için geçerlidir.

Otel konaklamalarında 3 kişilik odalarda 3. Misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre geziler vb. haklar geri iade edilemez.

Mücbir sebeplerden ötürü otel değişikliği gerektiği durumlarda Hola Tur otel kalite ve standartları aynı kalmak ve misafire bilgi vermek şartıyla otel değişikliği yapabilir.

Turumuzda mücbir sebeplerden dolayı (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden kesinlikle Hola Tur sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı doğmaz.

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini on (14) iş günü öncesinden Hola Tur ’a yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Tur kalkış tarihine on (14) iş gününden az kalan iptaller kabul edilemez ve misafir tarafından herhangi bir iade talep edilemez.

Hizmet başlangıç tarihinden on (14) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

Acente tarafından tur yeterli sayıya ulaşamadığı durumlarda, misafire bilgi verilerek misafirin isteğine göre tur bir sonraki tarihe ertelenebilir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda Acente misafirine iki (2) iş günü öncesinden arama, sms veya e-posta yoluyla bilgi vermekle yükümlüdür. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı doğmaz.

Turlarımızda ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır.

16 kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

31 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux

35 Kişilik: Otokar Sultan Mega

46 Kişilik: Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir & Man NeoplanAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#13
LOKASYON:
Romanya (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Saat 20:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Saat 20:45 Mecidiyeköy Trump Avm Önü Saat 21:15 Bakırköy Ömür Plaza Önü
BİTİŞ:
Tur Bitiminde İstanbul'da aldığımız noktalara bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır
EKSTRALAR
60 EUR
Şatolar Turu
100 TL
Seyahat Sigortası (1 kişi için geçerlidir)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

99

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Romanya Bükreş Transilvanya Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0212 225 69 36-66
Ergenekon Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No : 191
    Esra Apartmanı K : 2 D : 2 Harbiye Şişli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.