KAYIT    İLETİŞİM
  • RÜYA GİBİ KARADENİZ TURU:
  • RÜYA GİBİ KARADENİZ TURU:
  • RÜYA GİBİ KARADENİZ TURU:

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
ARAÇ HARAKET DURAKLARIMIZ 1 gün programını görmek için tıklayınız

16: 00 BEYLİKDÜZÜ ( MARMARA PARK KARŞISI SHELL BENZİN İSTASYONU ÖNÜ)

16:15 AVCILAR METROBÜS DURAĞI (AVCILAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖNÜ)

16:20 SEFAKÖY METROBÜS DURAĞI (İNCİRLİ, MECİDİYEKÖY,İSTİKAMETİ…)

16:30 İNCİRLİ METROBÜS DURAĞI (( DOĞTAŞ MOBİLYA ÖNÜ MECİDİYEKÖY,İSTİKAMETİ…)

16:45 MECİDİYEKÖY (İETT DURAĞI MADO VE TAVUK DÜNYASI ÖNÜ)

17:00 KADIKÖY (EVLENDİRME DAİRESİ, İSPARK YAZISI ÖNÜ )

17:15 BOSTANCI KÖPRÜSÜ (ANKARA İSTİKAMETİ )

17:30 KARTAL KÖPRÜSÜ (ANKARA İSTİKAMETİ)

17:35 PENDİK KÖPRÜSÜ (ANKARA İSTİKAMETİ)

17:50 GEBZE CENTER(TOTAL BENZİNLİK BİTİŞİĞİNDEKİ OTOBÜS DURAĞI)

18:30 İZMİT HALK EVİ DURAĞI (ANKARA İSTİKAMETİ)

19:30 SAKARYA OTOGAR SAPAĞI (TOTAL BENZİNLİK ÖNÜ)

23:00 ANKARA OTOGAR (BERAAT BÜFE YANI )

KONAKLAMA GECE YOLCULUĞU OLACAKTIR.


2.

Gün
ORDU, BOZTEPE, GİRESUN, TRABZON 2 gün programını görmek için tıklayınız

SABAH YAPACAĞIMIZ (EXTRA) KAHVALTININ ARDINDAN KARADENİZ KIYISINDA, TARİHSEL ADIYLA KOTYORA OLARAK BİLİNEN, FINDIĞIN BAŞKENTİ OLAN ORDU ŞEHİR MERKEZİNİ PANORAMİK OLARAK GÖRÜYORUZ. ARACIMIZI PARK ETTİKTEN SONRA ORDU ŞEHİR MERKEZİNİ KUŞBAKIŞI OLARAK GÖREBİLECEĞİMİZ VE DENİZ SEVİYESİNDEN 500 METRE YÜKSEKLİKTE BULUNAN BOZTEPEYE ÇIKMAK ÜZERE TELEFERİĞE BİNİYORUZ. (TELEFERİK ARIZASI, BAYRAM TATİLLERİ, HAVA ŞARTLARI, ÇALIŞMA SAATLERİ VE BUNUN GİBİ HANGİ NEDENLERDEN DOLAYI OLURSA OLSUN YAPILAMADIĞI TAKDİRDE HERHANGİ BİR TUR ÜCRET İNDİRİMİ TELAFİSİ YAPILAMAZ.) SERBEST ZAMANIMIZIN ARDINDAN ARACIMIZDA BULUŞTUKTAN SONRA ORDU’DAN AYRILIP GİRESUN’UN GİRİŞİNDE BULUNAN FINDIK DURAĞINDA YAPILAN İKRAMIN ARDINDAN ALIŞVERİŞ MOLASI VERİYORUZ. DAHA SONRA HAREKET EDEREK FINDIK VE KİRAZIYLA ÜNLENEN ESKİ ADIYLA VİLAYETİ ÇEPNİ OLARAK BİLİNEN GİRESUN ŞEHİR MERKEZİNİ, KALESİNİ VE ADASINI PANORAMİK OLARAK GÖRÜP TRABZONA DOĞRU YOL ALIYORUZ. AKÇAABAT KÖFTESİYLE ÜNLÜ OLAN YÖRESEL YEMEKLERİN BULUNDUĞU RESTORANTIMIZDA ÖĞLEN YEMEK MOLASI VERİYORUZ. ARDINDAN AYASOFYA CAMİSİNİ GEZİYORUZ. TRABZON KRALI 1. MANUEL KOMNENOS (1238-1263) TARAFINDAN İNŞAA EDİLEN YAPIYI GEZDİKTEN SONRA MERYEM ANA ADINA KURULAN MANASTIRIN SÜMELA ADINI SİYAH ANLAMINA GELEN MELAS SÖZCÜĞÜNDEN ALDIĞI BİLİNEN; (375-395) YILLARI ARASINDA BARNABAS VE SOPRANİOS İSİMLİ İKİ RAHİP TARAFINDAN İNŞAA EDİLEN SÜMELA MANASTIRI GEZMEK ÜZERE YOLA KOYULUYORUZ. MANASTIRA VARINCA REHBERİMİZİN ANLATIMI SONRASI SERBEST ZAMANIN ARDINDAN ARACIMIZDA BULUŞTUKTAN SONRA ŞARTLAR ZAMAN VE YETERİNCE KATILIMCI OLUŞTUĞUNDA EXTRA BİR TUR OLAN HAMSİ KÖY, ESKİ ZİGANA TÜNELİ VE GEÇİDİNİ GÖRMEK ÜZRERE FOTOĞRAF VE SÜTLACIN TADINA BAKMAK ÜZERE SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. DAHA SONRA OTELİMİZE DOĞRU YOL ALIYORUZ. KONAKLAYACAĞIMIZ OTELE VARDIĞIMIZDA İSE AKŞAM YEMEĞİ VE SABAH KAHVALTISI OTELİMİZDE ALINACAKTIR.

YEME, İÇME VE EXTRA ORGANİZASYON BİLGİLERİ

KAHVALTI: OTELİMİZDE AÇIK BÜFE YADA OTELİMİZDE SET NENÜ OLARAK ALINACAKTIR.(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.)

ÖĞLE YEMEĞİ: İSKELE RESTORANTI GİBİ BÖLGE RESTORANTLARINDA OLACAKTIR. (EXTRA) TUR ÜCRETİNE DAHİL DEĞİLDİR.

AKŞAM YEMEĞİ: OTELİMİZDE SET MENÜ OLARAK ALINACAKTIR. (TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.)

KONAKLAMA: KONAK PARK OTEL TRABZON/AKÇAABAT V. B GİBİ BÖLGE OTELLERİ

EXTRA TURLAR:

EXTRA 1 : HAMSİKÖY, ESKİ ZİGANA GEÇİDİ VE TÜNELİ, FOTOĞRAF MOLASI İÇİN SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. KİŞİ BAŞI.80.TL


3.

Gün
SÜRMENE, ÇAY FABRİKASI, UZUNGÖL, RİZE 3 gün programını görmek için tıklayınız

SABAH YAPACAĞIMIZ KAHVALTININ ARDINDAN BİR ZAMANLAR YUNUS BALIĞI YAĞI İLE DÖVÜLEREK ÇELİĞİN VEYA DEMİRİN BÜKÜLGENLİĞİNİ SAĞLAMAK İÇİN UZUN BİR İŞÇİLİĞİN ARDINDAN VİTRİNLERDE YERLERİNİ ALAN MEŞHUR SÜRMENE BIÇAKLARINI GÖRMEK ÜZERE ATÖLYEDEKİ BIÇAK USTASINDAN BİLGİ ALDIKTAN SONRA SERBEST ALIŞVERİŞ ZAMANI AYIRIYORUZ. DAHA SONRA ÇAY FABRİKASINI GEZMEK ÜZERE YOLA KOYULUYORUZ. FABRİKADA BİTKİ ÇAYIN VE SİYAH ÇAYIN TADINA BAKTIKTAN SONRA ÇAY ALIŞVERİŞİ İÇİN SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. DAHA SONRADA TÜRKİYENİN KARTPOSTALI OLARAK BİLİNEN YAYLALARIYLA MEŞHUR OLAN UZUNGÖLE VARIYORUZ. ARACIMIZI PARK ETTİKTEN SONRA SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. GEZİDEN SONRA ARACIMIZDA BULUŞTUKTAN SONRA RİZE İSTİKAMETİNE YÖNLENİYORUZ. RİZE BEZİ İLE ÜNLÜ OLAN TEKPA TESİSİNE UĞRUYORUZ KISA BİR SUNUMUN ARDINDAN ALIŞVERİŞ ZAMANI AYIRIYORUZ. RİZE VE YENİ YAPILAN RİZE HAVALİMANINI PANORAMİK GÖRÜP ÇAMLIHEMŞİN İSTİKAMETİNE DOĞRU YÖNELİYORUZ. ÖĞLEN YEMEĞİ MOLAMIZIN ARDINDAN EXTRA PROĞRAMLAR OLAN; SALINCAK, ZİPLİNE VE RAFTİNG GİBİ SPORTİV AKTİVİTELERE KATILMAK İSTEYEN MİSAFİRLER İÇİN SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. DAHA SONRA ARACIMIZDA BULUŞTUKTAN SONRA YİNE BİR EXTRA PROĞRAM OLAN ÇAMLIHEMŞİN İLÇESİNDE BAŞLAYACAK OLAN MİNİBÜSLERE BİNEREK SEVDALUK(ÇİNÇİVA ) KÖYÜ, ZİLKALE VE PALOVİT ŞELALESİNİ GÖRMEK İÇİN YOLA KOYULUYORUZ. GEZİMİZİN ARDINDAN AKŞAM KONAKLAYACAĞIMIZ OTELEMİZE YÖNELİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ VE SABAH KAHVALTI OTELİMİZDE ALINACAKTIR.

YEME, İÇME VE EXTRA ORGANİZASYON BİLGİLERİ

KAHVALTI: OTELİMİZDE AÇIK BÜFE YADA OTELİMİZDE SET NENÜ OLARAK ALINACAKTIR.(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.)

ÖĞLE YEMEĞİ: BÖLGE RESTORANTLARINDA OLACAKTIR. (EXTRA) TUR ÜCRETİNE DAHİL DEĞİLDİR.

AKŞAM YEMEĞİ: OTELİMİZDE SET MENÜ OLARAK ALINACAKTIR. (TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.)

KONAKLAMA: KONAK PARK OTEL TRABZON/AKÇAABAT V. B GİBİ BÖLGE OTELLERİ

EXTRA TURLAR:

EXTRA 1 : ZİPLİNE KİŞİ BAŞI.75,TL

EXTRA 2 : SALINCAK KİŞİ BAŞI .75.TL

EXTRA 3 : RAFTİNG. KİŞİ BAŞI .300.TL

EXTRA 4 : ÇİNÇİVA (SEVDALUK) KÖYÜ, ZİLKALE VE PALOVİT ŞELALESİ KİŞİ BAŞI.150.TL.


4.

Gün
HOPA, BORÇKA, ÇORUH NEHRİ, KARAGÖL, SARPSINIR KAPISI, BATUM 4 gün programını görmek için tıklayınız

SABAH YAPACAĞIMIZ KAHVALTININ ARDINDAN ( EXTRA) BİR TUR OLAN HOPA ÜZERİ BORÇKA İLÇESİNE DOĞRU YÖNELİYORUZ. BİZİ BEKLEYEN MİNİBÜSLERE BİNEREK TÜRKİYE’NİN BİR KARTPOSTALI OLARAK BİLİNEN KARAGÖLE GİDİYORUZ. VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMANIN ARDINDAN BORÇKA İLÇESİNE GERİ DÖNÜYORUZ. ARACIMIZA BİNDİKTEN SONRA (EXTRA) BİR TUR PROĞRAMI OLAN VE TÜM TRANSFERLERİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ BATUM’A GİTMEK ÜZERE SARP SINIR KAPISINA DOĞRU YÖNELİYORUZ. GÜMRÜK İŞLEMLERİMİZİN ARDINDAN BATUM TARAFINDA FARKLI BİR ARACA GEÇEREK GÜRCİSTAN ÜLKESİNE BAĞLI ÖZERK BİR BÖLGE OLAN BATUM ŞEHİR MERKEZİNE DOĞRU HAREKET EDİYORUZ. SAHİL KASABASI İÇERİSİNDE VE YOL KENARINDA OLAN GONİO KALESİNİ PANORAMİK OLARAK GÖRÜP ÇORUH NEHRİ ÜZERİNDEN GEÇİP ŞEHİR MERKEZİNE DOĞRU DEVAM EDİYORUZ. SAĞLI SOLLU ŞEHİR MERKEZİNİ TERS EVİ ABİDELERİ GÖKDELENLERİ SOVYET RUS DÖNEMİNDEN KALAN ESKİ BİNALARI VE DİĞER TARİHİ BİNALARI PANORAMİK OLARAK GÖRÜP TARİHİ ORTA CAMİNİN GİRİŞİNDE ÖĞLEN YEMEK MOLASI VE SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. DAHA SONRA

PIAZZA MEYDANINA DOĞRU İLERLİYORUZ. MEYDANDA AZİZ NİCHOLAS KİLİSESİNİ PANORAMİK OLARAK GÖREBİLECEĞİNİZ ŞEKİLDE SERBEST FOTOĞRAF MOLANIN ARDINDAN AVRUPA MEYDANI, MEDEA HEYKELİ SAF ALTINDAN YAPILMIŞ KOYUN POSTUNU, ASTRONOMİK SAATİ, POSEDİON HEYKELİNİ, TİYATRO MEYDANI, GÜRCÜ ALFABE KULESİ, DENİZ FENERİ, ALİ NİNO HEYKELİ GİBİ TARİHİ YAPILARI GÖRDÜKTEN SONRA ARACIMIZDA BULUP SARP SINIR KAPISINA DÖNÜYORUZ. SINIRDAN GEÇTİKTEN SONRA TÜRK TARAFINDA FREE SHOP A UĞRAYIP ALIŞVERİŞİMİZİDE YAPTIKTAN SONRA AKŞAM KONAKLAYACAĞIMIZ OTELİMİZE DÖNÜYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ VE SABAH KAHVALTISI OTELİMİZDE OLACAKTIR.

YEME, İÇME VE EXTRA ORGANİZASYON BİLGİLERİ

KAHVALTI: OTELİMİZDE AÇIK BÜFE YADA OTELİMİZDE SET NENÜ OLARAK ALINACAKTIR.(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.)

ÖĞLE YEMEĞİ: BATUM DENİZ RESTORANTI GİBİ BÖLGE RESTORANTLARINDA OLACAKTIR. (EXTRA) TUR ÜCRETİNE DAHİL DEĞİLDİR.

AKŞAM YEMEĞİ: OTELİMİZDE SET MENÜ OLARAK ALINACAKTIR. (TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.)

KONAKLAM: TERZİOĞLU OTEL V. B GİBİ BÖLGE OTELLERİ

EXTRA TURLAR:

EXTRA 1 : HOPA, BORÇKA, ÇORUH NEHRİ, KARAGÖL KİŞİ BAŞI.250.TL.

EXTRA 3 : BATUM KİŞİ BAŞI.250.TL

NOT: BATUMA GEÇİŞTE TÜRK VATANDAŞLARI İÇİN YENİ KİMLİK KARTI VEYA PASAPORT OLMA ZORUNLULUĞU VARDIR. BUNUN DIŞINDA (EHLİYET, KURUM KİMLİĞİ VE BUNUN GİBİ KİMLİK VE BELGE GEÇMEMEKTEDİR.) ANNE VE BABA AYNI ANDA SEYAHAT ETMEYECEK OLAN AİLELER 18 YAŞ ALTI ÇOCUKLAR BATUMA GEÇİŞLERİ İÇİN NOTERDEN ONAYLI MUVAVFAKATNAME ALMALARI GEREKMEKTEDİR. BEBEKLER ÇOCUKLAR DAHİL KİMLİKLERDE FOTOĞRAF OLMASI ZORUNLUDUR.

ESKİ KİMLİK BELGESİ İLE YURT DIŞINA ÇIKIŞ YAPILMAMAKTADIR.

BATUMA GEÇEMEYEN MİSAFİRLER İÇİN HERHANGİ BİR ÜCRET İADESİ VE İNDİRİMİ YAPILMAMAKTADIR.

GEÇMEK İSTEMEYEN MİSAFİRLER İÇİN İSE HERHANGİ BİR ORGANİZASYON YAPILMAMAKTADIR.

YEME, İÇME VE EXTRA ORGANİZASYON BİLGİLERİ


5.

Gün
HUSER YAYLASI, AYDER YAYLASI, HAREMTEPE (ÇEÇEVA) ÇAY TARLASI 5 gün programını görmek için tıklayınız

SABAH YAPACAĞIMIZ KAHVALTININ ARDINDAN ( EXTRA) BİR TÜR OLAN 2350 METRE DENİZ SEVİYESİNDEN YÜKSEKTE OLAN VE BAZEN BULUTLARIN ÜSTÜNDE OLAN HUSER YAYLASINA GİDİYORUZ YAYLADA VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMANIN ARDINDAN DÖNÜŞE GEÇİYORUZ. AYDER YAYLASINDA DA VERECEĞİMİZ MOLANIN ARDINDAN RİZE’YE DOĞRU YÖNELİYORUZ. ÇAYELİ İLÇESİNE VARDIKTAN SONRA . EXTRA BİR TUR PROĞRAMI OLAN VE ÇAY TARLALARIYLA MEŞHUR OLAN HEREMTEPE (ÇEÇEVA) KÖYÜNE KATILMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİ MİNİBÜSLERE YÖNLENDİRİP, KATILMAYAN MİSAFİRLERE İSE SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. DAHA SONRA TRABZON AKÇAABAT İSTİKAMETİNE YÖNELEREK YÖRESEL ÜRÜNLERLE MEŞHUR OLAN LEZZET DİYARINA UĞRUYORUZ. KISA BİR İHTİYAÇ VE ALIŞVERİŞ ZAMANIN ARDINDAN ORDU NUN FATSA İLÇESİNDE BULUNAN OTELİMİZE DOĞRU İLERLİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ VE SABAH KAHVALTISI OTELİMİZDEDİR.

YEME, İÇME VE EXTRA ORGANİZASYON BİLGİLERİ

KAHVALTI: OTELİMİZDE AÇIK BÜFE YADA OTELİMİZDE SET NENÜ OLARAK ALINACAKTIR.(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.)

ÖĞLE YEMEĞİ: BÖLGE RESTORANTI GİBİ BÖLGE RESTORANTLARINDA OLACAKTIR. (EXTRA) TUR ÜCRETİNE DAHİL DEĞİLDİR.

AKŞAM YEMEĞİ: OTELİMİZDE SET MENÜ OLARAK ALINACAKTIR. (TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.)

KONAKLAM: FATSA YALÇIN OTEL V. B GİBİ BÖLGE OTELLERİ

EXTRA TURLAR:

EXTRA 1 : HUSER YAYLASI KİŞİ BAŞI.250.TL

EXTRA 2 : ÇEÇEVA (HAREMTEPEKÖYÜ) KİŞİ BAŞI .KİŞİ BAŞI.150.TL.


6.

Gün
TERME, SAMSUN, REJİ(TÜTÜN) İSKELESİ, TEMSİLİ BANDIRMA VAPURU, 6 gün programını görmek için tıklayınız

SABAH YAPACAĞIMIZ KAHVALTININ ARDINDAN TERME İLÇESİNDE BULUNAN DİNLENME TESİSİNDEKİ MOLANIN ARDINDAN SAMSUN İSTİKAMETİNE DOĞRU YÖNELİYORUZ. İLK DURAĞIMIZ OLAN ESKİ ADIYLA REJİ (TÜTÜN) İSKELESİ İLK ADIM İSKELESİ, YABANCILAR ÇARŞISI, ATATÜRK ONUR ANITI FOTOĞRAF MOLAMIZIN ARDINDAN SİNOP İSTİKAMETİNE DOĞRU DEVAM EDİYORUZ. ALAÇAM VE GERZE İLÇELERİNİ PANORAMİK OLARAK GÖRÜP SİNOPA VARIYORUZ, SİNOP ŞEHRİ KARADENİZ BÖLGESİNDE EN UÇTA VE EN KUZEYDE OLAN BİR LİMAN KENTİDİR. İLK GİRİŞTE PANORAMİK OLARAK GÖRECEĞİMİZ FİLOZOF DİYOJENİN HEYKELİNİ GÖRÜYORUZ. ARDINDAN (SİNOP CEZAEVİ 2021 TARİHİ İTİBARİYLE TADİLATA ALINMIŞTIR.) CEZAEVİ GEZİ TARİHİNDE KAPALI İSE YALNIZ DIŞARIDAN PANORAMİK OLARAK GÖRÜP FOTOĞRAF ÇEKECEĞİZ. AÇIK OLDUĞU TAKDİRDE İSE REHBER EŞLİĞİNDE GEZİLİP ARDINDAM SİNOPTA ÖĞLEN YEMEĞİ İÇİN ÖRNEK MANTIDA MOLA VERİYORUZ. SİNOP KALESİNİ PANORAMİK OLARAK GÖRDÜKTEN SONRA (EXTRA) BİR ORGANİZASYON OLAN TEKNE TURUNA KATILIYORUZ. DAHA SONRA SİNOP GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA KARADENİZİ SON KEZ GÖRÜP ARACIMIZI GÜNEYE DOĞRU (EXTRA) BİR TUR OLAN KASTAMONU İLİNE ÇEVİRİYORUZ. ŞEHİR MERKEZİNE VARDIĞIMIZDA İLK OLARAK ŞERİFE BACI ANITI, SAAT KULESİNİ, ABDURRAHMAN PAŞA LİSESİNİ VE ŞAPKA DEVRİMİNİN YAPILDIĞI HÜKÜMET KONAĞINI, PANORAMİK OLARAK GÖRÜP, NASRULLAH CAMİİ, NASRULLAH KÖPRÜSÜ, SADAKA TAŞI VE KASTAMONUNUN MEŞHUR PASTIRMASI, SUCUĞU, SARIMSAĞI VE ÇEKME HELVASINI ALMAK SATIN ALMAK İÇİN ÜNLÜ SEPETÇİOĞLU YÖRESELCİSİNE GİDİYORUZ. RÜYA GİBİ KARADENİZ BATUM TURUMUZUN SONUNA GELMİŞ DURUMDAYIZ. TURUMUZUN SONUNDA GÜZEL DUYGU VE ANILARLA HAFIZALARINIZDA KALICI BİR İZ BIRAKABİLMİŞ İSEK NE MUTLU BİZLERE…. DREAMS TUR AİLESİNİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ. BAŞKA BİR TURDA GÖRÜŞMEK ÜZERE HOŞÇAKALIN

SAYGILARIMIZLA

YEME, İÇME VE EXTRA ORGANİZASYON BİLGİLERİ

KAHVALTI: OTELİMİZDE AÇIK BÜFE YADA OTELİMİZDE SET NENÜ OLARAK ALINACAKTIR.(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.)

ÖĞLE YEMEĞİ: ÖRNEK MANTI RESTORAN TA OLACAKTIR. (EXTRA) TUR ÜCRETİNE DAHİL DEĞİLDİR.

AKŞAM YEMEĞİ: ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ DİNLENME TESİSİNDE ALINACAKTIR. ( TUR ÜCRETİNE DAHİL DEĞİLDİR.)

EXTRA TURLAR:

EXTRA 1 : SİNOP TEKNE TURU KİŞİ BAŞI.150.TL.

EXTRA 2 : KASTAMONU, ŞERİFE BACI ANITI, ABDURRAHMAN PAŞA LİSESİ, HÜKÜMET KONAĞI, NASRULLAH CAMİİ, NASRULLAH KÖPRÜSÜ, SADAKA TAŞI VE YÖRESEL ÜRÜNLER ALIŞVERİŞİ. KİŞİ BAŞI.180.TL.

KONAKLAMA: BU GECE YOLCULUĞU OLACAKTIR KONAKLAMA YOKTUR.


7.

Gün
İstanbul 7 gün programını görmek için tıklayınız

İSTANBULA KESİN VARIŞ SAAT BİLGİSİNİ VEREMİYORUZ…..TRAFİĞE , YOL VE HAVA ŞARTLARINA BAĞLIDIR. FAKAT REHBERİMİZDEN TAHMİNİ BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.


DAHİL OLANLAR:
-1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
-OTELLERDE ALINACAK 4 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
-OTELLERDE ALINACAK 4 SABAH KAHVALTISI
-OTELLERDE ALINACAK 4 AKŞAM YEMEĞİ
-PROĞRAMDA BELİRTİLEN TÜM GEZİLER EXTRA ORGANİZASYONLAR HARİÇ
-LÜKS TUR OTOBÜSLER İLE ULAŞIM VE GEZİLER
-FERİBOT, OTOPARK, OTOBAN VE KÖPRÜ ÖDEMELRİ
-ARAÇ İÇİ SELF SERVİS SU İKRAMI
-PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
-ORDU PANORAMİK
-GİRESUN VE ADASI PANORAMİK
-TRABZON PANORAMİK
-SÜMELA MANASTIRI VE AYASOFYA CAMİ GEZİSİ
-SÜRMENE BIÇAKÇISI AKİF USTA
-ÇAYFABRİKASI GEZİSİ VE ALIŞVERİŞİ
- UZUNGÖL GEZİSİ
-RİZE BEZİ TEKPA TESİSİ ALIŞVERİŞİ
-ÇAMLIHEMŞİN PANORAMİK
-HOPA
-AYDER YAYLASI
-ÇAYELİ PANORAMİK
-TRABZON AKÇAABAT YÖRESEL ÜRÜN ALIŞVERİŞİ
-SAMSUN GEZİSİ; REJİ (TÜTÜN İSKELESI KURTULUŞ YOLU TEMSİLİ BANDIRMA VAPURU VE ATATÜRK ONUR ANITI YABANCILAR ÇARŞISI
-SİNOP, FİLOZOF DİYOJEN HEYKELİ PANORAMİK,SAHİLİ, KALESİ, CEZAEVİ (TADİLAT BİTMİŞ İSE )
HARİÇ OLANLAR:
BATUM TURU GEZİSİ
-TÜM EXTRA GEZİLER
-TÜM ÖZEL HARCAMALAR
-TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
-TÜM ÖĞLEN YEMEKLERİ
-İLK GÜN KAHVALTI
-SON AKŞAM YEMEĞİ
-BATUM TRANSFER ARACI
-YURT DİŞİ ÇIKIŞ HARCI (150.TL)
-TÜM MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
-ORDU TELEFERİK BİNİŞ ÜCRETİ
-BATUM YURT DİŞİ ÇIKIŞ ÜCRETİ:
-ORDO BOZTEPE
-HAMSİ KÖY ZİGANA GEÇİDİ VE TÜNELİ ( EXTRA ) KİŞİ BAŞI.80.TL
-SEVDALUK KÖYÜ (ÇİNÇUVA), ZİLKALE, PALOVİT ŞELALESİ ( EXTRA ) KİŞİ BAŞI.150.TL
-RAFTİNG ( EXTRA ) KİŞİ BAŞI 300.TL
-ZİPLİNE ( EXTRA ) KİŞİ BAŞI:75.TL
SALINCAK, ( EXTRA ) KİŞİ BAŞI:75.TL
-BORÇKA KARAGÖL, ( EXTRA ) KİŞİ BAŞI:250.TL
-BATUM TURU( EXTRA ) KİŞİ BAŞI:250.TL
-HUSER YAYLASI (EXTRA) KİŞİ BAŞI:250.TL
-ÇEÇEVA (HAREMTEPE) ÇAY TARLALARI ( EXTRA ) KİŞİ BAŞI:150.TL
-SİNOP TEKNE TÜRÜ (EXTRA) KİŞİ BAŞI:150.TL
-KASTAMONU GEZİSİ; ŞERİFE BACI ANITI, NASRULLAHCAMİİ, HÜKÜMET KONAĞI, SAAT KULESİ VE YÖRESEL ÜRÜNLER ALIŞVERİŞİ İÇİN; ( MEŞHUR PASTIRMASI, SUCUĞU, SARIMSAĞI VE ÇEKME HELVASINI) SEBEST ZAMAN VERİYORUZ. (EXTRA) KİŞİ BAŞI:180.TL


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

-BATUMA GİTMEYEN VEYA GEÇEMEYEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN HERHANGİ BİR İADE VE İNDİRİM YAPILMAMAKTADIR. ( BATUM TURU MİNUMUM 14 KİŞİ İLE YAPILMAKTADIR.)

-ARAÇ KALKIŞ DURAKLARIN HARİCİNDE İNDİRİLMESİ VE ARACA BİNİLMESİ ZORUNLUDUR.

-TURUMUZ SÜRESİ 4 GECE 6 GÜN 2 GECE OTOBÜS YOLCULUĞU İLE GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

-EXTRA TURLARIN YAPILMASI ZORUNLU DEĞİLDİR. REHBER VE FİRMA KARAR VERECEKTİR.

-EXTRA TURLARA KATILIM ZORUNLU DEĞİLDİR İSTEĞE BAĞLIDIR.

-REHBERİMİZ TUR PROĞRAMINI GERÇEKLEŞTİRMEK ŞARTI İLE ZAMAN VE YER DEĞİŞİKLİĞİ YAPMA HAKKINA SAHİPTİR.

-REHBERİMİZ YOLCULARI SAYMA ZORUNLULUĞU BULUNMAMAKTADIR.

-TÜM KATILIMCILAR TUR ESNASINDA, BAŞLANGIÇ VE BİTİŞİNDE ARAÇ KALKIŞ SAATİ VE HAREKET SAATLERİNDE ARAÇTAKİ YERLERİNDE OLMALARI ZORUNLUDUR.

-TUR KATILIMCILARI NEDEN NE OLURSA OLSUN BUNA HASTALIK DA DAHİL OLMAK KAYDI İLE GEÇ KALMALARI HALİNDE BİR SONRAKİ DURAĞIMIZA KENDİ İMKANLARI İLE GELMELERİ ZORUNLUDUR.

ARAÇ VEYA REHBER BEKLETİLEMEZ.

-TRİPLE ODALARDA 3. YATAK NORMAL YATAK KONFORUNDA OLMAYABİLİR.

-KOLTUK SÖZÜ KESİNLİKLE VERİLMEMEKTEDİR.

-TÜM TURLARIMIZDA ROTASYON YAPILMAMAKTADIR.

-TUR KONAKLAMALARINDA YOĞUNLUĞA GÖRE AYNI STANDARTLARDA OTEL DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.

-AYRICA BÜTÜN GRUBU AYNI OTELDE YOĞUNLUKTAN DOLAYI KONAKLAMA ZORUNLULUĞU YOKTUR. AYNI GRUP FARKLI OTELLERDE KONAKLAMA YAPILABİLİNİR.

-TÜM TURLARIMIZDA DEĞİŞKEN FİYAT POLİTİKASI UYGULANMAKTADIR. SATIN ALINAN TARİHTEN ÖNCE VEYA SONRA FİYAT DEĞİŞKENLİDİR. FİYAT FARKINI VEYA İNDİRİMİNİ MÜŞTERİLERİMİZ TALEP EDEMEZLER.

- HAVA KOŞULLARI, TRAFİK, ZAMAN, KATILIMCI GİBİ ÇEŞİTLİ NEDENLERDEN DOLAYI, REHBERİMİZ VE FİRMAMIZ TARAFINDAN EXTRA TURLARIN YAPILIP VEYA YAPILMAYACAĞINA KARAR VERİLECEKTİR. MÜŞTERİLERİMİZ HERHANGİ BİR HAK TALEP EDEMEYECEKLERDİR. 

-EXTRA TURLARIN FİYATLARI DEĞİŞEBİLİR. BÖYLE DURUMLARDA MİSAFİRİN TURU SATIN ALDIĞI TARİH DEĞİL TURUN YAPILDIĞI TARİH GEÇERLİ OLACAKTIR.

-TUR PROĞRAMINDA BELİRTİLEN SAATLER, OLAĞAN YOL VE HAVA KOŞULLARINA GÖRE PLANLANMIŞTIR. OLASI GECİKMELERDEN FİRMAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR.

-TUR ÖNCESİ YA DA TUR ESNASINDA HAVA, TRAFİK, MESAİ SAATLERİ, BAYRAM GİBİ NEDENLERDEN DOLAYI KAPALI VEYA SAATLERİN UYMAMASI GİBİ NEDENLERDEN DOLAYI YAPILAMAYABİLİNİR. FİRMAMIZIN SORUMLULUĞU YOKTUR.

-HERHANGİ BİR TURUN YAPILABİLMESİ İÇİN KATILIMCI SAYISI MİNİMUM 30 KİŞİ OLMAKTADIR. 3 GÜN ÖNCEDEN MÜŞTERİLERİMİZE BİLDİRMEK KAYDIYLA İPTAL ETME HAKKINA SAHİPTİR. KANUNİ SÜREÇ İÇİNDE OLDUĞUNDAN TAZMİNAT HAKKI YOKTUR.

-YETERLİ ÇOĞUNLUK SAĞLANAMADIĞI TAKDİRDE TUR FARKLI BİR TARİHE DE ERTELENEBİLİNİR VEYA İPTAL OLUR. ÜÇÜNCÜ BİR ALTERNATİFİMİZ OLAN ACENTAMIZ YETERLİ SAYIYA ULAŞAMADIĞI TAKDİRDE İPTALİ DURUMUNDA: VAR İSE AYNI VEYA BENZER TUR PROGRAMINA SAHİP OLAN BAŞKA BİR ACENTAYA DA GÖNDEREBİLİNİR. BU SAYEDE MÜŞTERİNİN TATİL PLANI BOZULMAMIŞ OLUR.

-TUR SIRASINDA DEĞERLİ TÜM EŞYALARINIZDAN FİRMAMIZIN SORUMLULUĞUNDA DEĞİLDİR.

-TURA KATILAN MİSAFİRLERİMİZİN 30 GÜN KALAYA KADAR ÜCRETSİZ İPTAL ETME HAKKINA SAHİPTİR. TUR BAŞLANGIÇ GÜNÜNE 30 GÜNDEN AZ KALAN KATILIMCILAR İSE % 30 KESİNTİYE UĞRAYARAK İADESİ YAPILMAKTADIR. 20 GÜN DAHA AZ KALMASI DURUMUNDA % 100 KESİNTİYE UĞRAMAKTADIR.

-ARAÇLARIMIZ HER TUR İÇİN BELİRLENEN HARAKET NOKTALARINDAN BELİRTİLEN SAATLERDE HARAKET EDER, HARAKET SAATİNDEN EN AZ 15 DK ÖNCE HAREKET NOKTASINDA HAZIR OLUNUZ. ARAÇLARIMIZ HARAKET SAATİNDE HARAKET ETMEKTEDİR. GEÇ KALAN VE TURA KATILAMAYAN MİSAFİRLERİMİZ HERHANGİ BİR HAK TALEBİNDE BULUNAMAZLAR.

-TURUMUZ REHBERLİK, ULAŞIM, KONAKLAMA, VE ÇEVRE GEZİLERİ İLE BİR PAKET OLUP AYRI DÜŞÜNÜLEMEZ. KULLANILMAYAN ULAŞIM, KONAKLAMA, ÇEVRE GEZİLERİ, V.B HAKLAR GERİ İADE EDİLEMEZ.

- GEZİ SÜRESİNCE RAHAT YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI, VEYA SPOR AYYAKABI TERCİH EDİLMELİDİR. GİDİLEN BÖLGEYE GÖRE YAĞMURLUK, ŞEMSİYE BERE ATKI, VEYA İNCE VEYA KALIN GİYSİLER BULUNDURMANIZDA FAYDA VAR.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#149
LOKASYON:
Karadeniz (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
4 Gece Yarım Pansiyon Dahil Konaklama
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
16: 00 BEYLİKDÜZÜ ( MARMARA PARK KARŞISI SHELL BENZİN İSTASYONU ÖNÜ) 16:15 AVCILAR METROBÜS DURAĞI (AVCILAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖNÜ) 16:20 SEFAKÖY METROBÜS DURAĞI (İNCİRLİ, MECİDİYEKÖY,İSTİKAMETİ…) 16:30 İNCİRLİ METROBÜS DURAĞI (( DOĞTAŞ MOBİLYA ÖNÜ MECİDİYEKÖY,İSTİKAMETİ…) 16:45 MECİDİYEKÖY (İETT DURAĞI MADO VE TAVUK DÜNYASI ÖNÜ) 17:00 KADIKÖY (EVLENDİRME DAİRESİ, İSPARK YAZISI ÖNÜ ) 17:15 BOSTANCI KÖPRÜSÜ (ANKARA İSTİKAMETİ ) 17:30 KARTAL KÖPRÜSÜ (ANKARA İSTİKAMETİ) 17:35 PENDİK KÖPRÜSÜ (ANKARA İSTİKAMETİ) 17:50 GEBZE CENTER(TOTAL BENZİNLİK BİTİŞİĞİNDEKİ OTOBÜS DURAĞI) 18:30 İZMİT HALK EVİ DURAĞI (ANKARA İSTİKAMETİ) 19:30 SAKARYA OTOGAR SAPAĞI (TOTAL BENZİNLİK ÖNÜ) 23:00 ANKARA OTOGAR (BERAAT BÜFE YANI )
BİTİŞ:
Tur Bitimi misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

4.399TL

7 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

RÜYA GİBİ KARADENİZ TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0212 225 69 36-66
Ergenekon Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No : 191
    Esra Apartmanı K : 2 D : 2 Harbiye Şişli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.