KAYIT    İLETİŞİM
  • Ukrayna Lviv Turu Yılbaşı THY: Ukrayna Lviv turu ile Ukrayna'nın kaotik ve mistik doğasını ve  macera dolu bir tur serüveni yaşayabilirsiniz.
  • Ukrayna Lviv Turu Yılbaşı THY: Ukrayna Lviv turu ile Ukrayna'nın kaotik ve mistik doğasını ve  macera dolu bir tur serüveni yaşayabilirsiniz.
  • Vizesiz Seyahat İmkanı
  • Gece Eğlenceleri
  • THY Tarifeli Seferi İle Uçuş
  • Şatolar Turu İmkanı
Ukrayna Lviv turu ile Ukrayna'nın kaotik ve mistik doğasını ve macera dolu bir tur serüveni yaşayabilirsiniz.

Vizesiz ve çipli kimlikle pasaportsuz , Ukrayna nın en canlı şehirlerinden olan Lviv turumuzda mistik güzelliği ve  gece hayatını en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Ukrayna Lviv 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK443 sefer sayılı tarifeli seferi ile 19.35’de Lviv’e hareket. 20.30’da varışımızı takiben otele yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle akşam vaktini Lviv’in en eğlenceli mekânlarında değerlendirebilecekler. Geceleme otelimizde.
Konaklama: Lviv Seçilen Otelde Konaklama

2.

Gün
Lviv 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından Lviv şehir turu. İkinci Dünya Savaşı’nda zarar görmemiş ender yerleşimlerinden Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan kentlerden biri. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, Gotik ve Rönesans üslubunda yapılmış, günümüzde hemen hemen tamamı korunmuş binalarıyla şirin bir Orta Avrupa kenti. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan kent, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturuyor. Panoramik turumuzda farklı kültürlerin bir arada yaşadığı, “aslanlar kenti” adıyla anılan Lviv kentinin opera binasını, ünlü Maria Zankovetska Tiyatrosu’nun binasını, Svobada Meydanı’nı, uzaktan Lviv Kalesi’ni, St George Yunan-Katolik Katedrali’ni, Cizvitlerden kalma Aziz Petrus ve Pavlos Kilisesi’ni, Dominiken Katedrali ve Manastırı’nı, Katedral Meydanı’ndaki Boim Şapeli’ni, Rynok Meydanı’nı görecek ve kentin farklı yüzleri hakkında fikir edineceğiz. Şehir turumuzun ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek öğle yemekli Şatolar turu için hareket ediyoruz (60 Eur). Lviv şehrinin dışında kurulmuş birçok şato bulunmaktadır. Gezimiz sırasında da bunlardan 2 tanesini göreceğiz. Orijinal halleri XVIII ve XIX yy.’dan günümüze kadar korunmuş olan bu şatolarda adeta geçmişe, şövalye dönemine bir yolculuk yaşayacaksınız. Turumuzdan sonra Ortaçağ kentinin gizemli yanlarını keşfetmek üzere serbest zaman. Ardından dileyen misafirlerimizle Lychakiv Mezarlığı Turu’nu gerçekleştireceğiz (15 Eur). On altıncı yüzyıla kadar kimsesizler mezarlığı olarak kullanılan ve on sekizinci yüzyıldan itibaren siyasetçilerin, sanatçıların, varlıklı ailelerin defnedildiği, günümüzde “tarih ve kültür müzesi” kapsamına alınan toplam 42 hektarlık bu mezarlıkta önemli heykeltıraşların tasarlayıp yaptıkları muhteşem güzellikteki mezar anıtlarını göreceğiz. Yüzlerce yıllık ağaçları, kuş sesleri ve dingin ortamın her biri olağanüstü bir ustalığın eseri olan mermer heykellerle buluştuğu, film setini andıran bu mekânda Ukrayna, Polonya ve Rusya tarihinden önemli olayları da anma imkânı bulacağız.Turumuzun ardından otelimize transfer. Ekstra düzenlenecek Showlu Yılbaşı Gala Gecesini gerçekleştireceğiz (sınırsız lokal içecek imkanı) (125 Eur). Daha sonra dinlenmek ve konaklamak üzere otelimize döneceğiz Geceleme otelimizde.
Konaklama: Lviv Seçilen Otelde Konaklama

3.

Gün
Lviv 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası Satış Mağazası, Ermeni Katedrali ve Arsenal (silah deposu) Turu’na katılabilecekler (30 Eur). Turumuzda yüzlerce yıl önce insanların hastalıklarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’nin ardından Lviv’de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkûmların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek, ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Gezimiz Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesi’nin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesi’ni ziyaret ederek devam edecek. Muhteşem freskleri olan bu kiliseyi gezdikten sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve dört katlı satış merkezine giderek bir kahve molası vereceğiz. Sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.Konaklama: Lviv Seçilen Otelde Konaklama

4.

Gün
Lviv – Istanbul 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra serbest zaman ve odaların boşaltılması. Daha sonra rehberimizin belirttiği saatte kadar serbest zaman. Ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Lviv Havalimanı’na transfer. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Havayolları TK444 sefer sayılı uçuşla 21:20’da İstanbul’a hareket. 00:25 +’da varışımıza istinaden turumuzun sonu.
Konaklama: Dönüş Yolculuğu Konaklama yoktur.
DAHİL OLANLAR:
Türk Havayolları ile İST – LWO / LWO – İST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
Havalimanı vergileri,
3 (üç) gece oda + kahvaltı konaklama / Lviv (3)
Lviv şehir tanıtım turları,
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Tüm şehirlerarası transferler
Otel vergileri
Türkçe rehberlik hizmetleri


HARİÇ OLANLAR:
Yurt dışı çıkış vergisi: 50 TL
Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
Covid-19 Sigortası : 20 Euro (Ukrayna vatandaşları ve süresiz Ukrayna oturumu olan yolcular hariç tüm yolcuların Covid-19’u kapsayan bir sağlık sigorta poliçesi olmalıdır.)
Showlu Yılbaşı Gala Gecesi (sınırsız lokal içecek imkanı) (125 Eur).
Showlu Yılbaşı Gala Yemeği tur esnasında bölgeden alınması halinde 125 Eur'dur. Rezervasyon aşamasında veya tur hareket tarihinden 5 gün önce alınması halinde 105 Eur olarak fiyatlandırması geçerli olacaktır.

Önemli Not: Gala Yemeği Organizasyonu için önceden rezervasyon yapılması gerektiğinden Gala Ücretinin rezervasyon girişi esnasında veya turun hareketinden 5 gün önce misafirlerden alınması gerekmektedir. Tur esnasında ki alımlarda rezervayon garantisi verilememektedir.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Önemli Notlar

Yurt dışı gezilerinde en az 6 (altı) ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 (on) yıldan eski pasaportlar yurt dışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Bu tür pasaportların tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamaz.

Hola Turizm havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Hola Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu, saat değişmesi riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş aralığındaki çocuklar için alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödenmez.

Hola Tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 (kırk) kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 (yirmi bir) gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün/günlerde yapılabilir.

Fiyatlara dahil olan ve olmayan (ekstra) turların özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 (yirmi) kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir. Daha az sayıda katılım olduğu takdirde turlar rehberin insiyatifinde ve gerekli olursa fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Hola Tur sorumlu tutulamaz.

Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup bu tip odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak, standart yataklardan küçüktür. Üç kişilik odalar bir büyük yatak ve bir ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan türdedir; tur katılımcısı üçüncü kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiğini beyan etmiş sayılır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan tek çocuk için geçerlidir.

Vize başvurusu için en az 6 (altı) ay geçerli pasaportun ve acentelerimizden temin edilebilecek “vize için gerekli evraklar listesi”nde belirtilen belgelerin tur hareket tarihinden minimum 1 (bir) ay önce yazılı onay ile eksiksiz olarak acenteye teslim edilmesi gerekmektedir.

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası gibi faal dönemlerde, belirtilen lokasyonlardan veya mesafelerden daha uzaktaki oteller kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 (on beş) gün önce katılımcıya acente tarafından bilgi verilecektir.

Tur programında fiyata dâhil olan hizmetler arasında yer alan “otelde yapılan kahvaltılar”, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde “kontinental kahvaltı” denilen “tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahve”den oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Panoramik şehir turları maksimum 2 (iki) saat süren, otobüs içerisinden yapılan, şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.

Tekne turları minimum 25 (yirmi beş) kişinin katılımıyla yapılmaktadır.

Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#27
LOKASYON:
Ukrayna (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali : 17.00
BİTİŞ:
Havalimanında turumuzun sonu
İPTAL POLİTİKASI:
Hola Turizm havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Hola Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu, saat değişmesi riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş aralığındaki çocuklar için alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödenmez. * Hola Tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 (kırk) kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 (yirmi bir) gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
EKSTRALAR
60 EUR
Şatolar Turu
125 EUR
Yılbaşı Showlu Gala Yemeği
30 EUR
Eczacılı Müzesi,Şehir Turu,Çikolata Müzesi

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

499

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ukrayna Lviv Turu Yılbaşı THY ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0212 225 69 36-66
Ergenekon Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No : 191
    Esra Apartmanı K : 2 D : 2 Harbiye Şişli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.