KAYIT    İLETİŞİM
  • Yunanistan Makedonya Bulgaristan Turu : Balkanlar'da keşfedebileceğiniz öyle çok yer var ki ! Bu turumuzda Yunanistan Makedonya Bulgaristan gezileri ile 3 Ülke 7 Şehir geziyoruz.
  • Yunanistan Makedonya Bulgaristan Turu : Balkanlar'da keşfedebileceğiniz öyle çok yer var ki ! Bu turumuzda Yunanistan Makedonya Bulgaristan gezileri ile 3 Ülke 7 Şehir geziyoruz.
  • Yunanistan Makedonya Bulgaristan Turu : Balkanlar'da keşfedebileceğiniz öyle çok yer var ki ! Bu turumuzda Yunanistan Makedonya Bulgaristan gezileri ile 3 Ülke 7 Şehir geziyoruz.
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz
  • Taverna ve Eğlence
  • Ulu Önder ATATÜRK 'ün EVİ
  • Matka Kanyonu Manastır Ohrid Gezisi
Balkanlar'da keşfedebileceğiniz öyle çok yer var ki ! Bu turumuzda Yunanistan Makedonya Bulgaristan gezileri ile 3 Ülke 7 Şehir geziyoruz.

Balkanların acı tatlı hikayesini, eşsiz tarihini, birbirinden farklı gelenek göreneklerini ve göz alıcı doğal güzelliklerini , yemek kültürlerini rehberlerimiz eşliğinde güzel bir yolculuk ile perçinleyeceğiz.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul 1 gün programını görmek için tıklayınız

Büyülü Rumeli Yunanistan & Makedonya- Bulgaristan Yeşil pasaporta vizesiz

18.11.2021 – 27.03.2022 Arasında Perşembe Hareket / 2 Gece 3 Gün Konaklama

İstanbul – Selanik

Saat 20:00 Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı,

Saat 20:45 Mecidiyeköy Trumps Avm Önü ,

Saat 21:15 Bakırköy Ömür Plaza Önünden hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Selanik’e yolculuk.
Konaklama: Gece Yolculuğu

2.

Gün
Selanik – Üsküp 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saatlerinde Selaniğe varış ve Selanik panoramik şehir turumuzda ;beyaz kule , döner kule , fuar meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli,Hamza bey camii, E.Venezelo -P.konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia,Aristoteles, Elefterios meydanları ve Atatürk’ün evi görülecek yerler arasındadır.Selanik şehir turumuzun ardından Makedonya Üsküp’e doğru hareket ediyoruz. Üsküp şehir turumuzda Tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi, Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize varış ve konaklama.
Konaklama: Üsküp Konaklama

3.

Gün
Ohrid & Struga – Manastır – Üsküp 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah Otelde alınan kahvaltı sonrası ekstra düzenlenecek olan Matka – Ohrid – Manastır turumuzu yapıyoruz.Bu turumuzda ilk olarak MATKA kanyonu , Tetova turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda tabiat harikası Matka Kanyonu, İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Arabati Tekkesini gezip sohbet imkanı bulabilirsiniz ve ayrıca çok görkemli ve renkleri ile ünlü Alaca Camii ve Osmanlı Hamamını görebilirsiniz. Daha sonra Ohrid hareket ediyoruz ve şehir turumuzda Çarşı, Ayasofya Kilisesi, Antik Tiyatro, İmaret Camii (ama şu anda Plaoşnik Kilisesi) ve Ohrid kalesi görülecek yerler arasındadır. İnci alışverişi için göl kenarında serbest zamanımızın ardından Dileyen misafirlerimiz ekstra Ohrid gölü tekne gezisi yapabilirler. Serbest zamanımızın ardından Manastır’a doğru yolculuğumuz başlıyor , turumuzun en duygusal anlarını yaşayacağınız Manastır’da Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi ,Atatürk Müzesi,Atatürk’ün büyük aşkı Eleni’nin evi,güneş saati, 16. yüzyıldan kalma Yeni Camii,Saat kulesi, Bedesten, Isak Paşa Camii ve Hamidiye caddesi görülecek yerler arasındadır. Manastır turumuzun ardından Üsküp’e hareket ediyoruz. ( Tur Ücreti Kişi Başı 35 € olup minimum 15 kişi olduğu takdirde geçerlidir. )
Konaklama: Üsküp Konaklama

4.

Gün
Üsküp – Sofya – Plovdiv - İstanbul 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası rehberimizin belirlediği saat’de hareket ile Sofya’ya hareket ediyoruz.Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından Sofya Şehir turumuzda St. Nedelya kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilise’si, Aya Sofya Kilise’si, Aleksander Nevski Katedrali Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı görülecek yerler arasindadir. Şehir turunun ardından Plovdiv’de vereceğimiz kısa serbest zamanda akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.Molamızın ardından Haskova karayolu takip edilerek Kapıkule sınır kapısına varıyoruz.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası İstanbul’a yolculuk ve gece geç saatlerde misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.
Konaklama: Dönüş Yolculuğu Otobüste Olmaktadır.
DAHİL OLANLAR:
Lüks Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım,Araç İçi Su İkramı
Üsküp Gold Otel , Hamburg Otel v.benzeri Otel de 2 gece oda kahvaltı konaklama
Türkçe Rehberlik Hizmeti
Mesleki Sorumluluk Sigortası, 65 yaş üstü misafirlerimizden 10 € fark alınmaktadır.
Sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri


HARİÇ OLANLAR:
Yurt dışı çıkış fonu : 50 Tl
Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Ekstra turlar,şahsi harcamalar,ilk gün yolda alınan kahvaltı
Öğlen ve akşam yemekleri ve içecekler
Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli : Nakit 130 €
!!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Turumuz Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer devlet kurumlarının belirlemiş olduğu koltuk kapasitesi ve önlemlere göre gerçekleşecektir.

Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. En ön veya en arka gibi özel koltuk seçimi yapılmamaktadır..

Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumlarında ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün rotasyon yapılır.

Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Ekstra turlar kişi sayısına bağlı olarak gerçekleşir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Hola Tur ’un bu durumda bir sorumluluğu yoktur.

Ekstra tur fiyatları dönemlere göre değişebilir. Böyle bir durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında bir çocuk için geçerlidir.

Otel konaklamalarında 3 kişilik odalarda 3. Misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre geziler vb. haklar geri iade edilemez.

Mücbir sebeplerden ötürü otel değişikliği gerektiği durumlarda Hola Tur otel kalite ve standartları aynı kalmak ve misafire bilgi vermek şartıyla otel değişikliği yapabilir.

Turumuzda mücbir sebeplerden dolayı (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden kesinlikle Hola Tur sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı doğmaz.

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini on (14) iş günü öncesinden Hola Tur ’a yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Tur kalkış tarihine on (14) iş gününden az kalan iptaller kabul edilemez ve misafir tarafından herhangi bir iade talep edilemez.

Hizmet başlangıç tarihinden on (14) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

Acente tarafından tur yeterli sayıya ulaşamadığı durumlarda, misafire bilgi verilerek misafirin isteğine göre tur bir sonraki tarihe ertelenebilir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda Acente misafirine iki (2) iş günü öncesinden arama, sms veya e-posta yoluyla bilgi vermekle yükümlüdür. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı doğmaz.

Turlarımızda ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır.

16 kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

31 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux

35 Kişilik: Otokar Sultan Mega

46 Kişilik: Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir & Man Neoplan

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#18
LOKASYON:
Balkanlar (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Saat 20:00 Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı, Saat 20:45 Mecidiyeköy Trumps Avm Önü , Saat 21:15 Bakırköy Ömür Plaza Önü
BİTİŞ:
Misafirlerimizi tur bitiminde aldığımız noktalara bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.
EKSTRALAR
35 EUR
Ohrid Manastır Turu
100 TL
Seyahat Sigortası (1 kişi için geçerlidir)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

99

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Yunanistan Makedonya Bulgaristan... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0212 225 69 36-66
Ergenekon Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No : 191
    Esra Apartmanı K : 2 D : 2 Harbiye Şişli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.